Aktualności

„Bezpieczeństwo zależy ode mnie. Mam tę moc!” Konkurs plastyczny dla dzieci i wnuków naszych pracowników, w wieku od 4 do 15 lat.

Wystarczy uruchomić wyobraźnię, chwycić kredki, ołówek, pastele, farby, wycinanki i na kartce formatu A4 przedstawić hasło: „Bezpieczeństwo zależy ode mnie. Mam tę moc!”

Na prace czekamy w dniach 5 – 24 maja. Należy je składać w Sekretariacie Spółki lub przesyłać drogą elektroniczną na adres: hr@dalkia.com

Zachęcając dzieci do twórczego interpretowania tematyki związanej z bezpieczeństwem chcemy uwrażliwiać je na zagrożenia istniejące w środowisku, w którym żyją, uczą się, bawią, a z czasem będą pracować oraz zachęcać do kształtowania nawyków i zachowań probezpiecznych.

Wszystkie ważne informacje znajdują się w Regulaminie.

Nie ma lepszej metody walki ze smogiem niż przyłączanie budynków do sieci ciepłowniczej, dlatego rozwój ciepłownictwa systemowego zarówno w formule rozproszonej, jak i zintegrowanej to jedno z optymalnych rozwiązań na problem CO₂ i niskich emisji w Polsce – powiedział Jacek Chodkowski, prezes Dalkii Polska Energia, w trakcie panelu w Gdańsku, pytany o nowe uwarunkowania rozwoju branży ciepłowniczej w Polsce.

Upowszechnienie ciepła sieciowego wymaga jednak inwestycji oraz sprzyjających regulacji prawnych, umożliwiających szybką i efektywną kosztowo budowę infrastruktury sieciowej oraz modernizacje istniejących zakładów. Istotne jest, aby włączyć koszty zanieczyszczeń i emisji CO₂ w cenę ciepła – co może poprawić bilans ekonomiczny inwestycji i ułatwić systemowe wprowadzanie koniecznych zmian.

Ciepłownictwo musi być filarem transformacji energetycznej w Polsce, jednak potrzebne są systemowe rozwiązania prawne i finansowe wspierające modernizację branży – dodał prezes Chodkowski.

Dalkia Polska Energia S.A. zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowej zlokalizowanej na trzecim piętrze w budynku przy ul. Ścigały 14 w Katowicach (dzielnica Bogucice). Łączna powierzchnia pomieszczeń to ok 285 m2 na którą składa się 17 pokoi o powierzchni od 12m2 do 26m2 oraz dwa odrębne pomieszczenia z przeznaczeniem na toaletę.

 

Wynajmowana powierzchnia znajduje się w reprezentacyjnym budynku z całodobową ochroną oraz z indywidualnymi miejscami parkingowymi. Bardzo dobra lokalizacja (przy Drogowej Trasie Średnicowej) umożliwia szybki dojazd do Centrum jak i miast ościennych.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 722 060 449.

0 MW

MOCY CIEPLNEJ ZAINSTALOWANEJ

0

ŹRÓDEŁ CIEPŁA

0

SILNIKÓW
GAZOWYCH

>0 MLN M3

ZUŻYTEGO METANU ROCZNIE

0 000 M

SIECI
CIEPŁOWNICZYCH