Aktualności

Nie ma lepszej metody walki ze smogiem niż przyłączanie budynków do sieci ciepłowniczej, dlatego rozwój ciepłownictwa systemowego zarówno w formule rozproszonej, jak i zintegrowanej to jedno z optymalnych rozwiązań na problem CO₂ i niskich emisji w Polsce – powiedział Jacek Chodkowski, prezes Dalkii Polska Energia, w trakcie panelu w Gdańsku, pytany o nowe uwarunkowania rozwoju branży ciepłowniczej w Polsce.

Upowszechnienie ciepła sieciowego wymaga jednak inwestycji oraz sprzyjających regulacji prawnych, umożliwiających szybką i efektywną kosztowo budowę infrastruktury sieciowej oraz modernizacje istniejących zakładów. Istotne jest, aby włączyć koszty zanieczyszczeń i emisji CO₂ w cenę ciepła – co może poprawić bilans ekonomiczny inwestycji i ułatwić systemowe wprowadzanie koniecznych zmian.

Ciepłownictwo musi być filarem transformacji energetycznej w Polsce, jednak potrzebne są systemowe rozwiązania prawne i finansowe wspierające modernizację branży – dodał prezes Chodkowski.

Dalkia Polska Energia S.A. zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowej zlokalizowanej na trzecim piętrze w budynku przy ul. Ścigały 14 w Katowicach (dzielnica Bogucice). Łączna powierzchnia pomieszczeń to ok 285 m2 na którą składa się 17 pokoi o powierzchni od 12m2 do 26m2 oraz dwa odrębne pomieszczenia z przeznaczeniem na toaletę.

 

Wynajmowana powierzchnia znajduje się w reprezentacyjnym budynku z całodobową ochroną oraz z indywidualnymi miejscami parkingowymi. Bardzo dobra lokalizacja (przy Drogowej Trasie Średnicowej) umożliwia szybki dojazd do Centrum jak i miast ościennych.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 722 060 449.

Szanowni Państwo,


Z powodu pandemii COVID-19, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz  pracowników biur, zachęcamy do przełożenia wizyt w naszej Spółce.

Jednocześnie informujemy, że większość spraw można załatwić za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, poniżej dane kontaktowe:

Sekretariat:
tel.: 32 603 57 00, 722 033 779
e -mail: sekretariat.dpe@dalkia.com

Obsługa Klienta:
tel.: 723 030 559, 608 594 796
e-mail: bok@dalkia.com

Proces Przyłączenia:

tel.: 722 031 050, 722 033 730
e-mail: przylaczenia@dalkia.com

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na stronie dalkiapolskaenergia.com


Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

0 MW

MOCY CIEPLNEJ ZAINSTALOWANEJ

0

ŹRÓDEŁ CIEPŁA

0

SILNIKÓW
GAZOWYCH

>0 MLN M3

ZUŻYTEGO METANU ROCZNIE

0 000 M

SIECI
CIEPŁOWNICZYCH