Nasze produkty i usługi

Ekologiczne ciepło sieciowe

Sieć cieplna gwarantuje ciepło bez zanieczyszczeń. To nowoczesny sposób ogrzewania, który w bezpieczny i bezobsługowy sposób zapewnia komfort cieplny oraz dostawę ciepłej wody bez względu na porę roku. W kilku naszych źródłach wytwórczych, wraz z produkcją ciepła, produkujemy energię elektryczną. Taki proces produkcyjny nazywa się kogeneracją.

Szeroki wachlarz zalet sprawia, że ciepło z sieci ciepłowniczej to produkt, który zdobył zaufanie mieszkańców naszej Metropolii. Dowiedz się, dlaczego każdego dnia nowi Klienci wybierają ten sposób na ogrzewanie i ciepłą wodę.

Usługi i rozwiązania Dalkia Polska Energia na rzecz poprawy efektywności energetycznej

Pomagamy naszym klientom wdrożyć transformację energetyczną poprzez nową gamę usług, które korzystają z lokalnych rozwiązań energetycznych, aby w pełni wykorzystać regionalne zasoby i zapewnić efektywne zużycie energii.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, które pomagają firmom zachować konkurencyjność przy jednoczesnym zmniejszeniu śladu węglowego. Jednocześnie pozwalamy władzom lokalnym na zwiększenie atrakcyjności ich regionu przy jednoczesnym kontrolowaniu wydatków na energię. Nasze rozwiązania są dostosowane do konkretnych potrzeb poszczególnych budynków, fabryk, dzielnic i miast. Od projektowania, budowy i eksploatacji obiektów (z finansowaniem lub bez) po podnoszenie świadomości pracowników i mieszkańców, oferujemy szeroki wachlarz specjalistycznej wiedzy i możliwości innowacyjnych w celu dostarczania rozwiązań, które nie tylko poprawiają wydajność energetyczną, ale również chronią zasoby.

Razem możemy zbudować bardziej zrównoważony świat!