SPECJALISTA DS LICZNIKÓW (rekrutacja wewnętrzna)

Miejsce pracy: Katowice

Region: Śląskie

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • nadzór oraz zarządzanie bazą urządzeń pomiarowych (liczniki ciepła, wodomierze, liczniki energii elektrycznej),
  • utrzymywanie sprawnego systemu odczytów,
  • przekazywanie danych do rozliczeń,
  • planowanie procesu legalizacji oraz wymiany urządzeń,
  • zarządzanie procesem standaryzacji utrzymania systemów odczytowych dla wszystkich obszarów cieplnych spółki,
  • analizę danych oraz doradztwo techniczne w zakresie opomiarowania,
  • analizę przekroczeń mocy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia średniego technicznego,
  • znajomości urządzeń pomiarowych,
  • doświadczenie w użytkowaniu urządzeń pomiarowych,
  • znajomości systemów bilingowych KomMedia, Egeria,
  • znajomości systemu zdalnego odczytu Vector.

W zamian oferujemy:

  • ambitne i ciekawe zadania,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@dalkia.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dalkia S.A.  z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA (ciepłownictwo)

Region: śląskie

  • przygotowywanie projektów technicznych sieci i przyłączeń ciepłowniczych,
  • przygotowywanie projektów technicznych: węzłów ciepłowniczych oraz instalacji wewnętrznych w budynkach,
  • nadzór inwerstorski,
  • zarządzanie pracami realizowanymi przez firmy zewnętrzne (biura projektowe),
  • zgłaszanie robót oraz uzyskiwanie pozwoleń na budowę,
  • przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, kalkulacji robót, zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców oraz analizę zebranych ofert.

  • wykształcenia wyższego (kierunkowego),
  • uprawnień budowlanych do projektowania: specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • minimum 3-letniego doświadczenia w projektowaniu oraz wycenie robót,
  • bardzo dobrej znajomości CAD oraz MS Office (mile widziana MS Project),
  • dobrej znajomości programów wspomagających kosztorysowanie,
  • prawa jazdy kat. B

  • zatrudnienie w formule B2B lub umowy cywilno- prawnej,
  • przyjazne miejsce pracy i dobrą atmosferę,
  • pracę w międzynarodowych strukturach.

STARSZY SPECJALISTA DS. BUDOWLANYCH

  • koordynowanie, nadzorowanie oraz odbiór prac budowlanych,
  • udział w postępowaniach zakupowych oraz w tworzeniu planu remontów i inwestycji dla Spółki,
  • przygotowywanie założeń do projektów budowlanych oraz specyfikacji technicznych,
  • okresowe przeglądy techniczne budynków, prowadzenie książek obiektów budowlanych,
  • uzgodnienia branżowe oraz reprezentowanie Spółki przed instytucjami zewnętrznymi,
  • nadzorowanie wycinki drzew oraz prac w obrębie instalacji zawierających azbest.

  • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo/konstrukcje budowlane i inżynierskie),
  • uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenia w zakresie prowadzenia robót budowlanych, wykonywania projektów budowlanych o ograniczonym zakresie, kosztorysowania,
  • umiejętności obsługi programów: AutoCAD, Norma, MS Office (Word, Excel, Powerpoint),
  • prawa jazdy kat. B.

  • pracę w międzynarodowych strukturach,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • kursy językowe,
  • dofinansowanie do studiów,
  • elastyczny czas pracy,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • możliwość korzystania z PKZP,
  • kartę Sodexo Lunch Pass,
  • 13-tą pensję,
  • dodatkowy dzień wolny od pracy,
  • przyjazne miejsce pracy i dobrą atmosferę.